रत्ननगरको हरिहर मन्दिरमा धनधान्याचल महायज्ञ सुरु

रत्ननगर,पुष १ ।
रत्ननगर १ निपनीमा रहेको गायत्री हरिहर मन्दिरमा आजबाट श्रीमद्देवी भागवत महापुराण एवंम धनधान्याचल ज्ञान महायज्ञ सुरु भएको छ । महायज्ञ आयोजक मन्दिर संरक्षण समितिले मन्दिर परिसरमा पत्रकार भेटघाट कार्यक्रमको आयोजना गरिे महायज्ञ आजबाट सुरु भई पौष ९ गतेसम्म सञ्चानल हुने जानकारी दिएको हो ।

मन्दिर परिसरमा सञ्चालित गुरुकुलमको ब्यवस्थापन र निर्माणाधीन धर्मशालाको सहयोगार्थ महायज्ञ गरिएको संरक्षण समितीका सचिव सोम प्रसाद भट्टले जानकारी दिए । प्रमुख बाचक पण्डित निर्मल पौडेलबाट बाचन हुने कथा प्रवचनमा उप बाचकको रुपमा पण्डित उपेन्द्र मरहठ्ठा रहेका छन् । महायज्ञ विहान पुजापाठबाट सुरु भएर दिनभर कथा वाचन,प्रवचन र साझँ पुष्पाञ्जली आरती र भजन कृतन हुने महायज्ञ संयोजक सरला सुवेदीले बताइन् । सुवेदीले निर्माणाधिन धर्मशाला पुर्वि चितवनकै ठुलो भएको दावी गर्दै धर्मशाला निर्माणका लागि सवैको साथ र सहयोग रहने विश्वास ब्यक्त गरिन् ।

कार्यक्रममा धर्मशाला निर्माण समितिका अध्यक्ष शंकर गिरी,निवर्तमान अध्यक्ष वेद पुरि,मन्दिरका वरिष्ठ उपाध्यक्ष निलकण्ठ शर्मा पौडेल,कोषाध्यक्ष मुकुन्द शर्मा पौडेल,महायज्ञका सह-कोषाध्यक्ष रामचन्द्र मिश्र लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

शेयर गर्नुहोस्ः
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.