स्काइराइडर माविको कक्षा ११ मा भर्नाको लागि आवेदन फारम वितरण सुरु ।।

 

चितवन, रत्ननगर
चितवन कै अग्रणीय शैक्षिक धरोहरको रुपमा परिचित स्काईराइडर आवासीय माध्यमिक विद्यालय रत्ननगर १३ को कक्षा ११ को लागि सीमित सिटमा भर्ना खुलेको छ । भर्नाको लागि यही साउन १२ गते बाट प्रवेश परीक्षाको लागि फारम वितरण भैरहेको विद्यालयले जानकारी गराएको छ ।

विगतका वर्षहरुमा एस.एल.सी. तथा एस.इ.इ. परीक्षामा जिल्लामा मात्र होइन समग्र देशव्यापी रुपमा नै शैक्षिक गुणस्तरको लागि स्काइराइडर अग्रपङ्तीमा आएको विद्यालय हो । हाल एस.इ.इ.मा मात्र होइन कक्षा ११ र कक्षा १२ को परीक्षाफलमा समेत उच्च अंक सहित विद्यार्थीहरुलाई उर्तीण गराउन सफल भएपछि स्काइराइडर उच्चमावि पठन पाठनको लागि अभिभावक विद्यार्थीहरुका लागि उत्कृष्ट गन्तव्य बनेको छ । स्काइराइडर बाट उत्पादन भएका विद्यार्थीहरु विभिन्न विश्वविद्यालयमा पूर्ण छात्रवृत्तिमा नाम निकाली डाक्टर , इन्जिनियर बन्न सफल भएका छन् ।

यस वर्ष पनि एस.इ.इ. उर्तीण विद्यार्थीहरुको लागि शैक्षिक सत्र २०७९÷२०८० का लागि कक्षा ११ मा विशुद्ध विज्ञान, व्यवस्थापन , मानवीकि , होटल व्यवस्थापन , कम्प्युटर  लगायतका संकायहरुमा भर्नाका लागि फारम वितरण भै रहेको प्राचार्य मदन पुरीले बताउनु भयो । उहाँले विज्ञान तर्फ प्रवेश परीक्षा यहि साउन १८ गते बुधवार विहान ८ बजे र व्यवस्थापन मानविकी तर्फ यही साउन २० गते शुक्रवार विहान ८ बजे हुने जानकारी दिनु भयो ।

उच्च अंक ल्याउने गरीव तथा जेहन्दार विद्यार्थीहरुका लागि विद्यालय व्यवस्थापनले छात्रवृत्तिको समेत व्यवस्था गरेको प्राचार्य पुरीले बताउनु भयो । विस्तृत जानकारीको लागि विद्यालय प्रशाशनमा सम्पर्क गर्न समेत उहाँले अनुरोध गर्नु भएको छ ।

शेयर गर्नुहोस्ः
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Skype
No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.